Profil
065

Adriena Šimotová (1926 - 2014)

Profil, 90. léta

pigment na papíře | 30 x 24 cm | sign. Adriena Šimotová | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 43 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ