Horizont
068

Jan Koblasa (1932)

Horizont, 2000 - 2002

olej na desce | 61 x 59 cm | sign. vzadu J. K. 2002 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 41 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ