Rok psa, album, 5 ks
070

Tomáš Císařovský (1962)

Rok psa, album, 5 ks, 2006

litografie | 60 x 44 cm | sign. T. Císařovský 06 | 3/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ