Architektura I.
076

Vladimír Kopecký (1931)

Architektura I., 1966

tuš a uhel na papíře | 35 x 61,5 cm | sign. Kopecký 66 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ