Strom uprostřed
086

Tomáš Švéda (1947)

Strom uprostřed, 1984

olej na plátně | 49 x 49 cm | sign. T. Švéda 84 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ