Uprostřed řeky
089

František Hodonský (1945)

Uprostřed řeky, 1997

olej na plátně | 45 x 55 cm | sign. Hodonský 97

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ