Evangelidy
100

Aleš Lamr (1943)

Evangelidy, 1989

litografie | 70,5 x 54,5 cm | sign. A. Lamr 89 | 31/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ