Poutnice v labyrintu
158

Petr Pavlík (1945)

Poutnice v labyrintu, 1987

kaseinová tempera na plátně | 61 x 81 cm | sign. Pavlík 87 | rámováno

Literatura: Petr Pavlík, Poutnice v labyrintu, str. 161, Gallery, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ