Pneumatika
160

Jiří Sopko (1942)

Pneumatika, 1989

olej na plátně | 87,5 x 59 cm | sign. Sopko 89

Pravost obrazu byla potvrzena prof. Jiřím Sopkem.

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 150 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ