Krajina
163

Ivan Ouhel (1945)

Krajina, 1986

olej na plátně | 68 x 55,5 cm | sign. I. Ouhel 86 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
PRODÁNO ZA: 41 250 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ