Ve tmách zelených
167

František Hodonský (1945)

Ve tmách zelených, 2000

olej na plátně | 110 x 140 cm | sign. Hodonský 2000 | rámováno

Literatura: František Hodonský, str. 158, Dolmen, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ