Dialog ve vzduchu
168

Václav Menčík (1926 - 2013)

Dialog ve vzduchu, 2003

olej na plátně | 130 x 130 cm | sign. Vamen 03 | rámováno

Literatura: Václav Menčík, Obrazy, str. 115, Profiart Publishing, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ