Geometrická analýza
175

Gabina Fárová (1963)

Geometrická analýza, 2012

vintage gelatin silver print | 85 x 85 cm | sign. Gabina 2012 | rámováno

Vystaveno: Prague Photo, Kafkův dům, Praha, 2014; Gabina Fárová, Fotografie, Statek Benátky, Kutná Hora, 2014

Literatura: Prague Photo, přebal katalogu, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ