176

Josef Žáček (1951)

Bez názvu, 2007

olej na plátně | 100 x 80 cm | sign. vzadu Josef Žáček 2007

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ