>x
Slovensko
005

František Gross (1909 - 1985)

Slovensko, 1962

akvarel, tuš a tužka na papíře | 21,3 x 30,7 cm | sign. F. Gross 62 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč

neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin

úterý 10. června - sobota 14. června 2014