Pole s obilím, diptych
018

Filip Dvořák

Pole s obilím, diptych, 2010

olej na plátně | 2 x 30 x 30 cm | signováno | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 200 Kč

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA