Okno
054

Vladimír Komárek

Okno, 1972

suchá jehla | 36 x 48,5 cm | sign. V. Komárek 72 | 25/50 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA