Kouřící akt
093

Vít Příkaský

Kouřící akt, 2020

olej na plátně | 50 x 69 cm | sign. V. P. 20 | rámováno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

LETNÍ PRÁZDNINY

OTEVÍRACÍ DOBA
1.7 .- 31.8.2021
Vyzvedávání vydražených děl po telefonické dohodě

POAUKČNÍ PRODEJ

MÁTE ZÁJEM O JAKOUKOLIV NEVYDRAŽENOU POLOŽKU?
volejte +420 603 770 945

foto: Ota Janeček

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Emil Berka

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: René Roubíček

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Tomáš Jetela

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Jan Černy

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Jan Švankmajer

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Jan Koblasa

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Jan Šafránek

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Miloš Koreček

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Eva Fuková

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Jan Koblasa

POAUKČNÍ PRODEJ

volejte +420 603 770 945

foto: Oldřich Lipský

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA