Vesmírná panna
206

Ivan Komárek

Vesmírná panna, 2009

litografie | 70 x 90 cm | sign. Ivan Komárek 2009 | 111/120

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA