Montmartre
213

Břetislav Kužel

Montmartre, nedatováno

olejomalba | 77 x 103 cm | sign. B. Kužel

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA