Motiv z Jugoslávie
257

Vladimír Veselý

Motiv z Jugoslávie, 1984

litografie | 26,5 x 35 cm | sign. Vlad. Veselý 84 | 22/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA