Zima
264

Karel Zavadil

Zima, 1983

litografie | 30 x 42 cm | sign. Zavadil 83 | 52/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč

sobota 21. listopadu 2020
od 14.30 hodin

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

EURONISA NADACE

Děkujeme Vám za účast na dražbě NADACE EURONISA.

Dílá bude možné vyzvednout:

Gratulujeme k vydraženým položkám a děkujeme.

Petr Dušák
ředitel, Nadace EURONISA