VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Pasta Oner, Pow, 2021, olej, akryl, plátno, 120 x 120 cm, vyvolávací cena 150.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Kupka, Okolo bodu, nedatováno, litografie, 41 x 41 cm, vyvolávací cena 50.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
FOTOGRAFIE40 %102 850 Kč
JOSEF PELECH100 %8 150 Kč
LADISLAV POSTUPA90 %16 000 Kč
ZDENĚK TMEJ100 %74 200 Kč
JAN SVOBODA80 %89 000 Kč
MIROSLAV TICHÝ78 %211 000 Kč
VYBRANÉ FOTOGRAFIE56 %165 700 Kč
CELKEM62 %666 900 Kč