Marie
680

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Marie, 60. – 80. léta

akvarel a tuš na papíře | 41,8 × 29,6 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč