Akt
681

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Akt, 60. – 80. léta

olej na papíře | 33 × 24 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč