Dívka v korzetu
689

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Dívka v korzetu, 60. – 80. léta

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 44,9 × 33,3 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 53 000 Kč