Koupání
691

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Koupání, 60. – 80. léta

akvarel, pastel a tuš na papíře | 29,2 × 43 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč