011

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18,3 x 13 cm | sign. vzadu Alexander Hackenschmied

Revue Art 1/15, str. 69, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 2. prosince 2018
od 15.00 hodin

27.11. - 2.12. 2018