Sklo
007

Jindřich Brok (1912 - 1995)

Sklo, 1957

later gelatin silver print, mírně poškozeno | 30 x 21,3 cm | značeno vzadu Jindřich Brok 1957

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč

od 17.00 hodin