Noční chodec
009

Václav Chochola (1923 - 2005)

Noční chodec, 1949

later gelatin silver print | 29,6 x 23,6 cm | sign. vzadu Václav Chochola

Václav Chochola, reprodukce č. 38, Torst, Praha, 2003

Malá galerie České spořitelny, Kladno, 1989

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti fotografa Ladislava Rosíka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč

od 17.00 hodin