Prsten
010

Ladislav Emil Berka (1907 - 1993)

Prsten, nedatováno

later gelatin silver print | 20,1 x 27 cm | sign. vzadu L. E. Berka, opatřeno razítkem L. E. Berka

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč

od 17.00 hodin