Pod vlivem slunce
022

Gabina Fárová (1963)

Pod vlivem slunce, 2000

vintage gelatin silver print | 45 x 36 cm | sign. Gabina 2000 | 2/10 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč

od 17.00 hodin