Hra
033

Dagmar Hochová (1926 - 2012)

Hra, 1964

later gelatin silver print | 18 x 17,5 cm | sign. Dagmar Hochová 1964 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč

od 17.00 hodin