Solarizační květina
083

Ladislav Emil Berka (1907 - 1993)

Solarizační květina, nedatováno

later gelatin silver print | 28,8 x 21,5 cm | sign. vzadu L. E. Berka

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

od 17.00 hodin