U Františkánů
089

František Dostál (1938)

U Františkánů, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,7 x 16,9 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč

od 17.00 hodin