Pohled do Čech
098

Zdenko Feyfar (1913 - 2001)

Pohled do Čech, 1946

later gelatin silver print, mírně poškozeno | 24,8 x 29,8 cm | značeno vzadu Zdenko Feyfar 1946

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč

od 17.00 hodin