Zátiší
103

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Zátiší, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,6 × 15,5 cm | sign. vzadu Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

od 17.00 hodin