Motiv z Olomouce
110

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Motiv z Olomouce, nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,3 x 27,6 cm | sign. vzadu Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč

od 17.00 hodin