Josef Sudek
137

Bohdan Kopecký (1928 - 2010)

Josef Sudek, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18,5 x 17 cm | vzadu opatřeno popisem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč

od 17.00 hodin