Brýle
145

Fred Kramer (1913 - 1994)

Brýle, 1953

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 23,4 x 17,6 cm | sign. vzadu Fred Kramer 1953

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

od 17.00 hodin