Kámen
150

Jerzy Olek (1943)

Kámen, nedatováno

later gelatin silver print | 22 x 21,3 cm | sign. vzadu Jerzy Olek

Malá galerie České spořitelny, Kladno, 1989

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti fotografa Ladislava Rosíka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

od 17.00 hodin