Lžičky
154

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Lžičky, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18 x 18 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč

od 17.00 hodin