Rastr
159

Vilém Reichmann (1908 - 1991)

Rastr, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,1 x 30,1 cm | vzadu značano Reichmann V.

Malá galerie České spořitelny, Kladno, 1989

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti fotografa Ladislava Rosíka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč

od 17.00 hodin