Vizualizace rytmu
165

Ladislav Rosík (1929 - 2012)

Vizualizace rytmu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,5 x 24 cm | sign. vzadu Ladislav Rosík

Malá galerie České spořitelny, Kladno, 1989

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti fotografa Ladislava Rosíka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč

od 17.00 hodin