Výskok
167

Milan Šára (1937 - 2010)

Výskok, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 29,5 x 22,3 cm | sign. vzadu M. Šára, opatřeno autorskou známkou

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč

od 17.00 hodin