Pohled v naději
169

Sára Saudková (1967)

Pohled v naději, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 17 x 12 cm | sign. Sára

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

od 17.00 hodin