Proměna
170

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Proměna, 2004

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 18,2 x 16,3 cm | sign. vzadu L. Postupa

Ladislav Postupa, Fotografie, str. 171, Greisen, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

od 17.00 hodin