Prosba
172

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Prosba, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,8 x 13,2 cm | sign. L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč

od 17.00 hodin