Úsměv
174

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Úsměv, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24 x 18 cm | sign. L. Postupa

Ladislav Postupa, Fotografie, str. 60, Greisen, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

od 17.00 hodin