Přátelé
178

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Přátelé, nedatováno

vintage gelatin silver print | 61,3 x 32,7 cm | sign. vzadu L. Postupa

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč

od 17.00 hodin